Domov  Kontakt  Mapa stránok
Kuchyne Drevostyl Kuchyne Drevostyl
Moderné kuchyne
Masívne kuchyne
Vidiecke kuchyne
Drevené dvere
Drevené schody
Drevené stoly a stoličky
Nábytok
Drevovýroba
Kontakt
Kuchyne
Kuchyne
Kuchyne
Kuchyne
Kuchyne
Kuchyne
Kuchyne
Kuchyne
Kuchyne

Drevené schody

Drevené schody Výrábame a montujeme priame a točité schodiská podľa požiadaviek staviteľa s možnosťou prispôsobiť tvar, farbu či povrchovú úpravu drevených aj kovových častí schodiska. Konštrukciu a materiálové stvárnenie zábradlia vieme doladiť nielen celkovému prevedeniu schodiska, ale aj drevenému zariadeniu interiéru.

Drevené schody vyrábame z tvrdého a dobre vysušeného prvotriedneho materiálu - z dubového dreva, bukového dreva, z jaseňa, prípadne z ich kombinácii. Pri použití takéhoto dreva a pri kvalitnej realizácii firmy Drevostyl schody nevŕzgajú.

DREVOŠTÝL KUCHYNE R.Z.
Dolná Streda
mobil: 0904 / 452 816
mobil: 0908 / 730 793
Ponúkame:

Drevené samonosné schody - schodisko, ktoré nemusí byť zapustené do obvodového muriva. Na jeho výrobu používame kvalitné drevo (dub, buk, jaseň, čerešňa alebo podľa individuálneho výberu stavebníka). Schody vyrábame na základe projektu stavebníka, alebo podľa jeho individuálnych predstáv.
Drevom obkladané schodisko - betónové alebo oceľové schodisko zapustené do obvodového muriva môže zmeniť svoj vzhľad použitím dreveného obkladu. Na jeho výrobu používame kvalitné drevo (dub, buk, jaseň, čerešňa alebo podľa individuálneho výberu stavebníka).
Ozdobné vyrezávané prvky - na zábradlie schodiska vyrábame ozdobné prvky (zábradlie, madlá, podstupnice, bočnice).
Samostatné drevené zábradlia použiteľné na schodisku alebo v galérii nad schodiskom.

Drevené schody:

Drevené schody 1Drevené schody 2Drevené schody 3Drevené schody 4Drevené schody 5Drevené schody 6Drevené schody 7Drevené schody 8Drevené schody 9Drevené schody 10Drevené schody 11

  © 2015 DREVOŠTÝL KUCHYNE R.Z.. Všetky práva vyhradené! Technická realizácia Neobyte Webdesign.